Patelnie i Garnki

TS1270
4900 
100 produkt(y)
Poręczna patelnia do naleśników z marmurowym i nieprzywierającym dnem o średnicy 22 cm ułatwia przygotowywanie naleśników bez przypaleń. Lekka budowa o masie nieprzekraczającej 0,7 kg zapewnia wygodne manewrowanie w trakcie smażenia. A dzięki w pełni indukcyjnemu dnu, patelnia może być użytkowana na kuchence indukcyjnej, elektrycznej oraz gazowej, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w każdej kuchni.
TS1271
5400 
100 produkt(y)
Wygodna patelnia do naleśników z polem grzewczym o średnicy 26 cm gwarantuje doskonałe rezultaty smażenia za każdym razem. Nieprzywierająca powłoka pokryta marmurem minimalizuje ryzyko przepalenia oraz ułatwia przewracanie naleśników. W pełni indukcyjne dno zapewnia szybkie nagrzewanie patelni oraz umożliwia użytkowanie na wszystkich rodzajach kuchenek.
TS1440
8300 
100 produkt(y)
Wygodna patelnia wyposażona w nieprzywierającą powłokę granitową marki GLEBLON doskonale sprawdzi się kuchni zarówno profesjonalisty, jak i amatora gotowania. Powierzchnia o średnicy 24 cm gwarantuje wystarczającą ilość miejsc na swobodne mieszanie składników. Dzięki pełnemu dnu indukcyjnemu patelnia nagrzewa się wyjątkowo szybko oraz może być stosowana na wszystkich rodzajach kuchenek.
TS1277
6699 
100 produkt(y)
Poręczna patelnia z powłoką granitową doskonale nadaje się do przygotowywania codziennych posiłków. Powierzchnia grzewcza o średnicy 24 cm pomieści składniki na posiłki dla całej rodziny. Wyposażona w pełne dno indukcyjne zapewnia szybkie nagrzewanie, umożliwiając niemal natychmiastowe rozpoczęcie gotowania. A jednocześnie nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, dzięki czemu sprawdzi się w każdej kuchni.
TS1239-1
8200 
100 produkt(y)
Profesjonalna patelnia z głębokim dnem pokrytym marmurową powłoką dedykowana zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Dzięki nieprzywierającej strukturze przygotowywanie nawet delikatnych dań jest łatwe i pozbawione ryzyka przypalenia. Wygodna rączka oraz dodatkowy uchwyt ułatwiają przenoszenie rozgrzanej patelni w celu ostudzenia. Wyposażona w dno indukcyjne, jest tak samo skuteczna na nowoczesnych oraz tradycyjnych kuchenkach.