Ostrzeżenie: Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK

Szlifierka taśmowa 810w, 533x76mm, 200-380 m/min, kufer

TMT810B
275,86 
Na zamówienie
Szlifierka taśmowa Tryton 810W z regulacją prędkości Moc elektronarzędzia: 810 W. 6-stopniowa regulacja prędkości. Prędkość przesuwu taśmy 200 - 380 m/min. Pas 76 x 533 mm. Duża moc silnika i wysoka prędkość przesuwu taśmy zwiększają wydajność elektronarzędzia. Regulacja prędkości do obróbki delikatnych materiałów. Wyposażenie: worek na pył, pas ścierny 76x533mm, dodatkowe szczotki węglowe silnika, Kufer transportowy Pobierz Katalog części zamiennych ->
Łatwe zamówienie
Użyj najpopularniejszych i bezpiecznych metod płatności
Jakość gwarantowana
Doskonałe produkty dla doskonałych ludzi
Przyjazne wsparcie
Obsługa klienta jest dostępna 7 dni w tygodniu