Ostrzeżenie: Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK

LAHTIPRO spodnie robocze do pasa H:182-188, W:96-102, XL (56),

LPSR0156
83,00 
Cena w punktach: 4150 punkt
W magazynie

LAHTIPRO HIT! spodnie robocze do pasa H:182-188, W:96-102, XL (56),

Mocne spodnie robocze do pasa LahtiPro

Spodnie robocze wykonane z wysokiej jakości poliestru i bawełny o gramaturze 267g/m2. Materiał zapewnia trwałe kolory i stabilny rozmiar. Skład spodni to 65% poliester i 35% bawełna. Liczne wzmocnienia na odzieży roboczej wykonane z Poliestru 600D pozwalają na długą pracę a ciemny kolor maskuje zabrudzenia. Odzież ochroni użytkownika wg normy PN-EN ISO 13688:2013 przed podstawowymi zagrożeniami mechanicznymi. W spodniach do pasa nie użyto materiałów mogących spowodować reakcje alergiczne , rakotwórcze, toksyczne, czy mutagenne.

Dodatkowymi atutami jest:

  • Oczko na klucze
  • Kieszeń na telefon
  • Wzmocnione podwójne kieszenie
  • Kieszenie na nakolanniki
  • Potrójne szwy na nogawkach spodni
  • Szlufka na młotek
  • Certyfikat CIOP PIB
  • Sztywne opakowanie dobrze prezentuje się na sklepowej półce.
  • Wagi użytkowe: Rozmiar powinien być właściwie dopasowany do użytkownika by zapewnić swobodę ruchu i wygodę.

Ogólne

Producent:
LahtiPRO
Łatwe zamówienie
Użyj najpopularniejszych i bezpiecznych metod płatności
Jakość gwarantowana
Doskonałe produkty dla doskonałych ludzi
Przyjazne wsparcie
Obsługa klienta jest dostępna 7 dni w tygodniu