-35%

Daszek z 4 pierścieniami KZS Ø 180mm gr.0,8mm

W magazynie
KZS-DP4 180 0,8
40664 
62560 
Oszczędzasz: 21896 
Gwarancja: 3 lata; Producent: Kominus; Średnica: 180; System: system KZS; Przeznaczenie: przewody spalinowe

Opis

Daszki są wykonane ze stali żaroodpornej. Mają za zadanie chronić przewody spalinowe przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak m.in. opady atmosferyczne.
Daszki dostępne są w trzech wersjach: z dwoma, trzema i czterema pierścieniami. Ciekawy, nowoczesny kształt, estetyczne wykonanie i dopracowanie w każdym najmniejszym szczególe ma zachęcić do wyboru właśnie tego typu daszków.

Daszek polecany do systemu KZS
System KZS to system rur i kształtek służący do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych z otwartą komorą spalania  opalanych ekologicznymi paliwami stałymi.
System KZS wykonany jest ze stali żaroodpornej o odpowiednim składzie pierwiastkowym, który gwarantuje odporność stali na działanie wysokich temperatur . Spalaniu ekologicznych paliw stałych towarzyszą wysokie temperatury, które powodują nagrzewanie się ścian przewodu kominowego. Skład stali oraz jej parametry technologiczne muszą zagwarantować odpowiednią pracę komina oraz uchronić go przed ewentualnym uszkodzeniem spowodowanym działaniem wysokiej temperatury.

 
 
 
 
 
 

Cechy

Ogólne

Gwarancja:
3 lata
Materiał:
Stal żaroodporna
Producent:
Kominus
Średnica:
180
System:
system KZS

Parametry techniczne

Grubość blachy:
0,8 mm
Przeznaczenie:
  • przewody spalinowe

Inne produkty tego sprzedawcy

Być może zainteresują Cię również