Sprzedawca:
Tiross
Kontakt ze sprzedawcą
TS1270
4900 
100 produkt(y)
Poręczna patelnia do naleśników z marmurowym i nieprzywierającym dnem o średnicy 22 cm ułatwia przygotowywanie naleśników bez przypaleń. Lekka budowa o masie nieprzekraczającej 0,7 kg zapewnia wygodne manewrowanie w trakcie smażenia. A dzięki w pełni indukcyjnemu dnu, patelnia może być użytkowana na kuchence indukcyjnej, elektrycznej oraz gazowej, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w każdej kuchni.
TS994
14800 
100 produkt(y)
TS996
17900 
100 produkt(y)
TS997
19500 
100 produkt(y)
Wielofunkcyjny garnek do gotowania ryżu z funkcją automatycznego gotowania oraz samodzielnego podtrzymywania temperatury to urządzenie niezbędne w każdej kuchni. Wyposażony w wewnętrzny wkład z nieprzywierająca powłoką gwarantuje idealną strukturę każdego ziarenka ryżu. Dzięki wygodnemu koszykowi do gotowania na parze urządzenie umożliwia przyrządzanie dietetycznych posiłków bez konieczności wykorzystywania innych naczyń. W zestawie z łyżką i kubkiem do odmierzania ryżu ułatwiającym dozowanie porcji.
TS998
21500 
100 produkt(y)
Automatyczny garnek do gotowania ryżu z funkcją podtrzymywania temperatury do urządzenie dedykowane wszystkim miłośnikom potraw, których głównym składnikiem jest ryż. Wyposażony we wkład wewnętrzny z nieprzywierającą powłoką gwarantuje łatwe gotowanie bez ryzyka przypalenia pojedynczych ziaren. Wygodna rączka na pokrywie ułatwia otwieranie i zamykanie urządzenia bez ryzyka poparzenia, a także wygodne przenoszenie. A dzięki systemowi zabezpieczającemu przed przegrzaniem urządzenie automatycznie redukuje swoją moc.
TS999
59900 
100 produkt(y)
Profesjonalny garnek do gotowania ryżu z eleganckim wykończeniem ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzi się w barach i restauracjach. Wyposażony w podwójny aluminiowy wkład z powłoką nieprzywierającą gwarantuje idealnie ugotowany ryż, bez przypalonych ziaren. Dzięki funkcji automatycznego wyłączenia eliminuje ryzyko przegrzania nawet podczas wielogodzinnej pracy bez przerwy. Duży centralnie umiejscowiony przycisk umożliwia szybkie włączenie urządzenia i rozpoczęcie gotowania ryżu. W zestawie z wygodną łyżką i kubkiem od odmierzania.
TS437
8900 
100 produkt(y)
TS439
8200 
100 produkt(y)
TS435
9500 
100 produkt(y)
Bezprzewodowa maszynka do włosów z funkcją działania przewodowego zapewnia komfort użytkowania nawet podczas długiego strzyżenia. Wyposażona w wysuwany grzebień z łatwą regulacją długości cięcia, gwarantuje precyzyjną pracę niezależnie od stopnia owłosienia. Pojemna bateria zapewnia nawet 45 minut nieprzerwanej pracy, dzięki czemu strzyżenie może się odbywać z dala od źródła zasilania. W zestawie z elegancką stacją dokującą, ładującą baterię do pełna w 8 godzin.
TS1361
7900 
100 produkt(y)
Stylowy czajnik elektryczny o pojemności 1,7 l z wbudowanym filtrem wodnym, dzięki któremu przygotowywane napoje zyskują jeszcze pełniejszy smak. Zabezpieczony nowoczesnym systemem ochrony przed przegrzaniem oraz inteligentną funkcją automatycznego wyłączania, gwarantuje bezpieczne użytkowanie niezależnie od wieku użytkownika. Obrotowa podstawa o zakresie ruchu 360° ułatwia korzystanie z czajnika w każdych warunkach, umożliwiając wygodną zmianę ustawienia nawet, co kilka minut. Elegancka obudowa ze stali nierdzewnej przykuwa wzrok oraz zabezpiecza czajnik przed nieumyślnymi wstrząsami.
TS1377
8800 
100 produkt(y)
Profesjonalny blender ręczny z silnikiem o imponującej mocy 600W gwarantuje skuteczne mielenie składników o twardszej strukturze. Wyposażony w 2-stopniową regulację prędkości sterowaną za pomocą miękkiego przełącznika, ułatwia dostosowanie mocy blendera do oczekiwanych efektów, zachowując naturalny miąższ owoców. Dzięki pętli zaczepowej umiejscowionej nad rękojeścią blendera urządzenie może być wygodnie przechowywane, pozostając pod ręką zawsze, kiedy jest potrzebne. Odłączany moduł ze stali nierdzewnej gwarantuje sprawne działanie przez wiele lat oraz ułatwia mycie po skończonej pracy.
TS1379
12700 
100 produkt(y)
Poręczny blender osobisty z zestawem dwóch kubków podróżnych z pokrywkami o pojemności 600 ml każdy doskonale sprawdzi się wśród aktywnych osób ceniących zdrowe odżywianie. Wyposażony w 2-stopniowe pokrętło do regulacji mocy oraz funkcję pracy pulsacyjnej, gwarantuje doskonałe rezultaty miksowania owoców i warzyw, zachowując ich naturalny miąższ. Dzięki nóżkom z przyssawkami korzystanie z urządzenia jest wygodne i w pełni bezpiecznie. A zdejmowany zespół ostrzy z 4 nożami ułatwia czyszczenie po zakończonej pracy.
TS1365
8500 
100 produkt(y)
Stylowy czajnik elektryczny o pojemności 1,7 l wykonany z odpornej na wstrząsy stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości plastiku. Wbudowany filtr pozbawia wodę szkodliwych zanieczyszczeń, poprawiając smak oraz aromat przyrządzanych napojów. Wyposażony w systemy bezpieczeństwa chroniące przed przegrzaniem oraz kontrolujące pracę grzałki, obniża ryzyko poparzenia lub zwarcia elektrycznego. Charakterystyczne, przezroczyste okienko umożliwia łatwe sprawdzenie poziomu wody. Dzięki obrotowej podstawce 360° korzystanie z czajnika jest wyjątkowo komfortowe nawet w biurze o dużej ilości użytkowników.
TS1362
6800 
100 produkt(y)
Elegancki czajnik elektryczny o pojemności 1,0 l gwarantującej lekkie i poręczne użytkowanie. Wyposażony w filtr wodny, skutecznie zatrzymuje szkodliwe zanieczyszczenia, poprawiając smak przygotowywanych napojów. Zasilany obrotową podstawą 360°, zapewnia łatwe manewrowanie przy większej liczbie użytkowników. Dzięki funkcji automatycznego wyłączenia oraz ochrony przez przegrzaniem czajnik zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, nawet przez młodszych użytkowników. Stylowa obudowa ze stali nierdzewnej podkreśla elegancki charakter produktu.
TS1903
12300 
100 produkt(y)
Wygodna lampa wielofunkcyjna z dwoma żarówkami COB LED i LED emitującymi wydajne światło o mocy 540 lumenów skutecznie rozświetli garaż, warsztat czy piwnicę. Ruchoma głowica wyposażona w punktowe i podłużne źródła światła ułatwia doświetlanie trudnodostępnych elementów, czyniąc naprawę sprzętu domowego szybką i przyjemną. Wysuwany hak o zakresie ruchu 360° oraz magnesy z tyłu i u podstawy lampy ułatwiają komfortowe mocowanie lampy w każdych warunkach. Wbudowany port USB umożliwia dodatkowe ładowanie smartfonu w trakcie pracy lampy, eliminując ryzyko rozładowania baterii w trakcie dokumentowania postępu prac.
TS1806
12155 
99 produkt(y)
TS1810
13300 
100 produkt(y)
Elegancka lampka LED o prostej budowie gwarantującej komfortowe użytkowanie. Ruchoma głowica wyposażona w 48 żarówek LED o żywotności 25 000 godzin zapewnia łatwe ustawienie kąta padania światła, czyniąc lampkę uniwersalną. Trzy tony oświetlenia 3000K, 4000K oraz 6000K umożliwiają dopasowanie światła do nastroju – od romantycznego wieczoru w ciepłych barwach, po intensywną pracę w tonach zimnych. Dotykowy przycisk sterowania zapewnia łatwe zapalanie oraz regulację natężenia światła nawet w całkowitych ciemnościach. Dla większego komfortu lampka zawiera port USB, umożliwiając ładowanie smartfonu w trakcie pracy.
TS1375
12900 
100 produkt(y)
Elegancki blender kielichowy z silnikiem o mocy 500W umożliwia przygotowanie pysznych koktajli, skutecznie mieląc wszystkie owoce i warzywa. Dzięki dwóm ustawieniom prędkości oraz funkcji pracy w trybie pulsacyjnym gwarantuje doskonałą konsystencję miksowanych składników, nie pozbawiając ich naturalnego miąższu. Odłączany kielich o pojemności 1,5 l ze wskaźnikiem poziomu napełnienia ułatwia odmierzanie dokładnej ilości składników. Dzięki odłączanym ostrzom czyszczenie blendera po skończonej pracy jest wyjątkowo szybkie i bezproblemowe. Wyposażony w antypoślizgową podstawkę zwiększa bezpieczeństwo w trakcie użytkowania.
TS1364
7700 
100 produkt(y)
Reprezentatywny czajnik elektryczny o pojemności 1,2 l dzięki swojej poręcznej i eleganckiej budowie doskonale sprawdzi się w biurze. Wyposażony w filtr wodny, zapewnia pełny i pozbawiony zanieczyszczeń smak kaw oraz herbat. Nowoczesne funkcji zwiększające bezpieczeństwo, kontrolują pracę czajnika, chroniąc przed przegrzaniem oraz wyłączając system grzewczy, gdy woda wrze. Elegancka i czytelna wstawka w kolorze niebieskim umożliwia precyzyjne określenie poziomu wody w czajniku.
TS531
6500 
100 produkt(y)
Elegancki młynek do kawy z ostrzami ze stali nierdzewnej i pojemnikiem mieszczącym 50 gram ziaren zapewnia dokładne mielenie kawy dla całej rodziny. Wyposażony w duży przycisk on/off oraz pokrętło chwilowego pulsowania, gwarantuje w 100% skuteczną mielenie i wygodne użytkowanie. Dzięki nowoczesnej konstrukcji urządzenie emituje mniej niż 69dB(A), umożliwiając pracę, podczas gdy inni domownicy śpią. Wygodny schowek na kabel uławia przechowywanie oraz transportowanie urządzenia. Elegancki design podkreśla wyjątkowość urządzenia. W zestawie z pokrywką, bez której urządzenie nie funkcjonuje, eliminując ryzyko skaleczenia.
TS536
8900 
100 produkt(y)
Profesjonalny młynek do kawy wyposażony w pojemnik mieszczący 60 gram ziaren oraz ostrza ze stali nierdzewnej gwarantuje szybkie i dokładne mielenie porannej kawy. Wyposażony w antypoślizgowe stopki zapewnia stabilną pracę bez konieczności ciągłego przytrzymywania urządzenia. Dzięki ukrytemu schowkowi na kabel przechowywanie i transportowanie młynku jest łatwe i wygodne. Elegancki czarny i chromowany design doskonale wkomponuje się do każdej kuchni.
TS1383
6900 
100 produkt(y)
TS1313
5901 
100 produkt(y)
Stylowa waga łazienkowa z funkcją analizy masy ciała precyzyjnie określa wagę oraz zawartość tłuszczu i wody w organizmie. Dzięki dużemu wyświetlaczowi LCD umieszczonym centralnie na bambusowej platformie, odczyt parametrów jest łatwy i wygodny w każdych warunkach. Dopuszczalne obciążenie do 150 kg oraz 100-gramowa podziałka gwarantują precyzyjne określanie wagi, a dzięki funkcji automatycznego zerowania, po zakończeniu pomiarów waga jest natychmiastowo gotowa do dalszej pracy. Wskaźnik niskiego naładowania pozwala zawczasu wymienić baterię, minimalizując ryzyko niespodziewanego przerwania pracy.
TS1301
5100 
100 produkt(y)
Nowoczesna waga kuchenna z owocowym motywem przewodnim sprawdzi się w kuchni każdej osoby ceniącej zdrowe odżywianie. Maksymalny udźwig do 5 kilogramów oraz 1-gramowa podziałka gwarantują wygodne i precyzyjne odmierzanie składników nawet podczas przyrządzania dużych i wymagających dań. Dzięki dotykowemu panelowi sterowania ułatwia obsługę urządzania w każdych okolicznościach. Zasilana baterią litowo-jonową 3V zapewnia wiele miesięcy pracy.
TS1303
5500 
100 produkt(y)
Funkcjonalna waga kuchenna z płytą ze szkła hartowanego zdobiona kulinarnym motywem doskonale sprawdzi się w kuchni każdego miłośnika gotowania. Maksymalny udźwig 8 kilogramów oraz dokładna podziałka 1-gramowa gwarantują precyzyjne odmierzanie nawet dużej ilości składników czyniąc dania jeszcze bardziej aromatycznymi. Wygodny wskaźnik objętości wody i mleka ułatwia precyzyjne odmierzanie cieczy niezbędnej do przygotowania potraw i aromatycznych wypieków. Intuicyjny panel dotykowy z wyświetlaczem LCD zapewniają komfortowe użytkowanie nawet w trakcie mieszania składników.
TS1302
4500 
100 produkt(y)
Kompaktowa waga kuchenna z uchwytem do powieszenia umożliwiającym przechowywanie urządzenia zawsze pod ręką. Kolorowa platforma z tworzywa sztucznego umożliwia wygodne odmierzanie nawet drobnoziarnistych produktów. Dzięki funkcji pomiaru objętości wody i mleka, waga umożliwia precyzyjne określanie ilości składników płynnych. Wyposażona w technologię gwarantującą udźwig do 5 kilogramów oraz 1-gramową podziałkę ułatwia przyrządzanie pysznych potraw, dzięki bardzo dokładnemu odmierzaniu składników. W trosce o wydajność baterii litowej 3V urządzenie zawiera funkcję automatycznego lub ręcznego wyłączania.
TS2291
4319 
100 produkt(y)
TS2292
6643 
100 produkt(y)
TS1392
5700 
100 produkt(y)
Wydajna wyciskarka do cytrusów z dwukierunkowym obrotem dla maksymalnej ilości wysokowitaminowego soku z każdego owocu. Wyposażona w dwie końcówki wyciskające gwarantuje płynną i wydajną pracę z cytrusem każdego rodzaju. Dzięki dzbankowi z przykrywką o pojemności0,7 l umożliwia przygotowanie soku dla całej rodziny podczas jednorazowego wyciskania. Odłączana budowa ułatwia czyszczenie i przechowywanie urządzenia po skończonej pracy.
TS689
5400 
100 produkt(y)
Wygodna latarka wyposażona w 19+18 żarówek LED emitujących mocne i energooszczędne światło. Wbudowany akumulator o pojemności 2000 mAh oraz czasie pełnego ładowania nieprzekraczającym 8 godzin, gwarantujące długi czas pracy na jednym ładowaniu. Ergonomiczna budowa zapewnia doskonały chwyt zarówno podczas pieszych wędrówek, jak i precyzyjnych czynności manualnych.
TS906
44900 
100 produkt(y)
TS1290
8400 
100 produkt(y)
TS1291
9500 
100 produkt(y)