Nasze marki

Osprzet.pl Faworyt

Osprzet.pl Faworyt

Kosiarki, jak i inne urządzenia ogrodowe Faworyt, to idealne rozwiązanie. Bez względu na to, jaki rodzaj kosiarki Faworyt wybierzesz, czy będzie to kosiarka spalinowa, elektryczna, czy też ręczna, wiesz, że wybierasz relaks, udany dzień i więcej czasu dla rodziny.

Modele kosiarek Faworyt i Faworyt Pro oferują szeroką gamę możliwości o różnych właściwościach technicznych, dlatego każdy klient w naszej ofercie znajdzie odpowiedni dla siebie sprzęt. Od łagodnych w kolorze zieleni, po aktywne i dynamiczne – czerwone.

Większość kosiarek spalinowych z serii Faworyt posiada ergonomiczny, regulowany uchwyt, dzięki czemu można prowadzić kosiarkę w wygodnej dla siebie pozycji. Wygodny panel przy uchwycie kosiarki pozwala na przechowywanie drobnych przedmiotów, takich jak: smartfon, kluczyki czy kubek. Łożyskowane koła pozwalają na płynną jazdę a stalowa obudowa nie obciąża konstrukcji. Hartowane na powierzchni roboczej noże tnące dopełniają całości.

Dzięki zoptymalizowanej pojemności koszy mieszczących nawet do 65 l trawy nie trzeba zbyt często schodzić z trasy. To wszystko powoduje, że koszenie stanie się wygodne.

Brak produktów w tej sekcji